چهارشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۶

برگزاری همایش طرح ارتقای ایمنی موتورسیکلت سواران ا استان البرز شهرستان نظر آباد

برگزاری همایش طرح ارتقای ایمنی موتورسیکلت سواران ا                      استان البرز شهرستان نظر آباد

همایش طرح ارتقای ایمنی موتورسیکلت سواران استان البرز باحضور مدیر کل حمل ونقل استان البرز وفرماندار شهرستان به منظور فرهنگ سازی و ارتقای دانش ایمنی راکبین موتور در روستای بختیار، شهرستان نطر آباد برگزار و تجهیزات ایمنی مرتبط در اختیار موتورسیکلت سواران قرار گرفت .
به گزارش روابط‌عمومی دهیاری بختیار

در این مراسم که درمحل سالن ورزشی شهدای روستا برگزار گردید پس از تلاوتی چند از کلام الله مجید مهندس قاسم باقری، مدیر کل حمل ونقل و پایانه های استان البرز،
طی سخنانی با اشاره به اهمیت افزایش ایمنی برای همه افراد در بخش حمل ونقل، افزود: اجرای طرح ارتقای ایمنی راکبین موتور به منظور کاستن از تلفات جانی و مالی حوادث رانندگی موتور سواران در طول جاده ها به ویژه در راه های روستایی که از آمار بالایی برخورداراست و همچنین با توجه آسیب پذیری راکبین موتور سوار بر اثر تصادف، از سال گذشته در استان البرز آغاز شد.
باقری با اشاره به اینکه بخشی از فوتی های ناشی از حوادث رانندگی استان را موتورسواران تشکیل می دهند، افزود: آشنا کردن موتور سواران با نحوه تردد ایمن در جاده ها، آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی به موتورسوارن، تاکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی در هنگام موتورسواری و تردد در جاده های استان، افزایش اطلاعات ترافیکی و پیشگیری از وقوع تصادفات از جمله اهداف اجرای این طرح است .
وی افزود: در این مرحله از طرح ارتقای ایمنی موتورسیکلت سواران، علاوه بر موارد آموزشی که در این همایش فراگرفتند، به لوازم و تجهیزات ایمنی از جمله کلاه ایمنی و برچسب شبرنگ قابل نصب روی موتور سیکلت به منظور بهتر دیده شدن بویژه در شب مجهز شدند.
در خاتمه نیز مهندس صادقی فرماندار نظرآباد دراین مراسم ضمن عرض تسلیت به منا سبت ایام فاطمیه
وتقدیر از اقدامات ارزشمند اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان در راستای افزایش ایمنی راکبین موتور، گفت: همراهی و همکاری مردم در رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در کنار اجرای این طرح ها می تواند تاثیر بسزایی در کاهش تلفات ناشی از سوانح رانندگی داشته باشد. ا

شایان ذکر است این همایش با حضور، ، جمعی ازمسئولین شهرستان و حدود ۱۵۰نفر از راکبین موتور و اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان، وبا همکاری امور دهیاری های بخشداری تنکمان- دهیاری و شورای اسلامی روستای بختیار برگزار شد.

نوشته شده توسط dehyaribakhtiar در چهارشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۸:۲۶ ب.ظ

دیدگاه