جمعه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۶

مسابقه بزرگ کتابخوانی

مسابقه بزرگ کتابخوانی

به گزارش روابط عمومی دهیاری بختیار : یکدوره مسابقات از کتا ب (خانواده ) توسط اداره کل کتابخانه های استان البرز به اجرا گذشته شده که
شما می‌توانید با مطالعه و پاسخ به سؤالات کتاب «خانواده»، با کسب ۹۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیازِ ممکن در قرعه‌کشیِ مسابقه کتاب و زندگی شرکت کنید.

جوایز این دوره ازمسابقه:
سفر به عتبات عالیات، سفر به مشهد مقدس، سکه بهار آزادی و بیش از یک میلیارد ریال جوایز نقدی و غیرنقدی دیگر.

روش‌های ثبت‌نام و پاسخ‌گویی به سوالات:
الف) از طریق پیامک:
ابتدا بر چسب (label) داخل کادر را خراشیده و کد ده‌رقمیِ شرکت در مسابقه را به‌همراه پاسخِ سؤالات و با توجه به الگویِ زیر به شماره ۱۰۰۰۱۶۶۱ پیامک نمایید.
کدِ ده‌رقمی را نوشته، سپس ستاره (*)را وارد کرده در ادامه شماره آزمون مندرج در برگه سؤالات را بنویسید و مجدداً ستاره (*) را وارد نمایید، و در آخر پاسخِ سؤالات را به ترتیب و بدون فاصله مانند الگوی زیر ارسال نمایید.
۱۴۳۱۲۴۱۳۴۳*۴۸*۱۰۲۳۵۲۱۰۳۲
تذکرات مهم:
تمام گزینه‌های صحیح می‌بایست پشت سر هم و بدونِ فاصله باشند.
شماره تلفنِ همراه و کد ده‌رقمی به عنوان شناسه شما در مسابقه محسوب می شود.

ب) از طریق وب‌سایتِ مسابقه:
برای پاسخ‌گویی به سؤالات مسابقه، از طریق لینک ورود کاربران که در بالای صفحه قرار دارد، به صفحه مربوطه بروید و با وارد نمودنِ شماره موبایل و رمز عبور که هنگام ثبت‌نام درج نموده اید، وارد محیط کاربری خود شده، سپس در فضای مشخص شده کد کارت ده‌رقمی خود را ثبت نمایید، در ادامه می‌توانید با انتخاب شماره آزمون که بالای سؤالات آزمون هر فصل قرار دارد، پاسخ سؤالات خود را ارسال نمایید. جهت کسب اطلات بیشتر میتوانید به کتابدار کتابخانه امام حسن مجتبی (ع) مراجعه فرمائید

نوشته شده توسط dehyaribakhtiar در یکشنبه, ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۵:۵۳ ق.ظ

دیدگاه