جمعه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۶

یوم اللّه ۱۲ فروردین , روز جمهوری اسلامی ایران مبارک و گرامی باد – See more at: http://www.lailatolgadr.ir/?MID=21&Type=News&TypeID=37&id=31322#sthash.4RUf5mMm.dpuf

دهیاری بختیار :
نهال انقلاب اسلامى که با نثار خون بهترین فرزندان ایران رشد کرده بود ، سرانجام در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به بار نشست ، و با پیروزى انقلاب اسلامى و تشکیل دولت موقت از سوى امام خمینى ره زمینه مهمترین همه پرسى تاریخ ایران زمین جهت تعیین نوع حکومت در ایران فراهم شد.
روز دوازده فروردین ، روز ظهور شخصیت واقعى مردم ایران ، روز پیروزى مستضعفین بر مستکبرین و روز تثبیت انقلاب اسلامى است که بى هیچ ریب و شکى زمینه ساز حکومت عدل اسلامى در سراسر جهان خواهد بود.
این روز مقدس ، این یوم الله پربرکت سرآغاز حیات واقعى اسلام در عصر دنیامداران و دنیا پرستان است که از معنویت و روحانیت گسسته و سعادت خود را در پیروزى از امیال و آروزهاى حیوانى خود مى دانند.
در این روز عزیز ساختار جدید سیاسى اجتماعى ایران بر مبناى آراى اکثریت قریب به اتفاق مردم یعنى ۹۸/۲درصد آراى ملت مسلمان ایران تثبیت شد.
در این روز پربرکت نظامى متولد شد که نور اسلام عزیز را پس از گذشت قرنهاى زیاد دگرباره نه تنها در ایران اسلامى بلکه در سراسر جهان متجلى ساخت . در این روز مقدس حکومتى شکل گرفت که شعار اصلى آن استقلال ، آزادى ، جمهورى اسلامى بود.
این عبارت ملکوتى که به عنوان شعار اصلى انقلاب اسلامى توسط میلیونها ایرانى آزاده و مسلمان در طول مبارزات درخشان ملت با سلطنت پهلوى همه روزه در جاى جاى ایران اسلامى فریاد کشیده شده بود، حکومتى را پایه ریزى کرد که عدالت اسلامى یکى از اهداف عالیه آن بود. -امام خمینى ره به شکرانه این پیروزى درخشان در پیام خود فرمودند:
من به دنیا اعلام مى کنم که در تاریخ ایران چنین رفراندومى سابقه ندارد که سرتاسر مملکت با شوق و شعف و عشق و علاقه به صندوقها هجوم آورده و راءى مثبت خود را در آن ریخته و رژیم طاغوتى را براى همیشه به زباله دان تاریخ دفن کند…
…من از این همبستگى بى مانند که همه به نداى آسمانى و اعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا لبیک گفتند و به اتفاق آرا به جمهورى اسلامى راءى مثبت دادند و رشد سیاسى و اجتماعى خود را به شرق و غرب ثابت کردند، تقدیر مى کنم …
دهیاری وشورای اسلامی این عید بزرگ را تبریگ عرض می نمائید.

نوشته شده توسط dehyaribakhtiar در سه شنبه, ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۸:۳۷ ب.ظ

دیدگاه