سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶

یک مرد ، سه عضو خانواده خود را در روستای نجم آباد به قتل رساند.

یک مرد ، سه عضو خانواده خود را در روستای نجم آباد  به قتل رساند.

به گزارش دهیاری بختیار :به نقل ازخبر آنلاین

دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد گفت: یک مرد ، سه عضو خانواده خود را در روستای نجم آباد این شهرستان به قتل رساند.
محمد قیومی دادستان محترم شهرستان نظر آباد با اشاره به تحقیقاتی که بازپرس پرونده شروع کرده است، به خبرآنلاین گفت: این فقط یک ادعا است که کریم دربازجویی های اولیه مطرح کرده ولی نباید شک داشت که او تحت تاثیر اعتیادش دست به چنین جنایاتی زده است.

بررسی خبرنگار خبرآنلاین نشان می دهد کریم روز جمعه پس از انکه با ضربات متعدد یک چوب همسر و دخترش را به قتل رساند منتظر شد تا پسرش نیز به خانه بیاید و او را با ضربات چاقو بکشد و پس از این اقدام به خودزنی می کند.

به گفته یکی از همسایگان کریم پسر این مرد حدود بیست روز بود که از خدمت سربازی بازگشته بود و در جست و جوی کار بود .

همسایه این مرد هم چنین به خبرآنلاین گفت:‌ کریم و خانواده اش در روستای نجم آباد از توابع شهرستان نظرآباد زندگی می کنند و شغلشان کشاورزی است.

محمد قیومی دادستان محترم نظرآباد هم چنین گفت: در حال حاضر با توجه به اینکه کریم از ناحیه گردن خودزنی کرده است تحت درمان قرار دارد ولی بازپرس پرونده دستور تست روان پزشکی و همین طور بررسی وضعیت اعتیاد او را صادر کرده است.وی مدعی شده دیگر شیشه مصرف نمی کند اما به نظر می رسد علاوه بر شیشه به تریاک نیز اعتیاد دارد.

این مقام قضایی تاکید کرد :بررسی های اولیه حاکی از آن است که ادعای کریم نمی تواند واقعیت داشته باشد زیرا اگر وضعیت اخلاقی دختر کریم موجب این اقدام شده باشد دیگر دلیلی وجود نداشت که او همسر و پسر خود را نیز به قتل برساند.

صبح روز جمعه پانزدهم آبانماه امسال بود که اهالی روستای نجم آباد از توابع شهر نظر آباد از سر و صدای یکی از ساکنان روستا به سمت خانه او رفتند و مشاهده کردند که کریم ۵۰ ساله دختر، همسر و پسرش را کشته و خودش نیز با چاقو به گردن خود ضربه زده است.

اهالی بلافاصله موضوع را به پلیس گزارش دادند و هم چنین اورژانس را نیز با خبر کردند. در حال حاضر کریم در یکی از بیمارستان های شهر کرج بستری است و پرونده او در دادسرای شهر نظر آباد مفتوح است.

نوشته شده توسط dehyaribakhtiar در یکشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۸:۲۱ ب.ظ

دیدگاه